17.01. - 23.01.2022r.
Poniedziałek 17.01
7.00 - Za + męża Jana, rodziców Nikodema i Marię, braci Rudolfa i Jerzego, szwagierkę Ritę, ++ z pokrewieństwa Kluba, Sladek
Wtorek 18.01
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Gertrudę Smyla (od sąsiadów)
Środa 19.01
17.00 Nowenna
- Za ++ w 2021 roku: Marek Zientek, Jan Drzymała, Elżbieta Roter, Krystyna Wardęga, Eryk Cioska, Edyta Kciuk, Franciszek Szymoś, Urszula Palonka, Henryk Wacławczyk, Gerard Michla, Józef Chłód, Ignacy Szostok, Józef Jainta, Marek Kozakiewicz, Katarzyna Kondziołka, Bogdan Podlodowski, Robert Anlauf, Paweł Cepok, Józef Hertel, Józef Szostok, Wilhelm Gruner, Reinard Glueck, Alicja Maniurka, Jerzy Wilczek, Josef Broll, Gertruda Smyla, Gertruda Płaszczyk, Piotr Wójcik, Małgorzata Zyzik
Czwartek 20.01
7.00 - Za + Piotra Wójcik (od sąsiadów)
Piątek 21.01
7.00 - W intencji żyjących i ++ babć i dziadków
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Sobota 22.01
16.00 - Za + matkę Emilię Swoboda, ojca Wiktora, teściów Łucję i Jana Wardenga, szwagierkę Krystynę, dziadków, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Wardenga, Tajbert, Bossek, Szostok, Walloschek
Niedziela 23.01 III zwykła
7.30 - Za + żonę Krystynę w dniu urodzin, jej rodziców Jana i Elżbietę, ++ teściów Jana i Łucję, ++ z pokrewieństwa Wardenga, Knapik, Bossek, Świerzy
9.00 - Za + Marka Markockiego, jego ++ rodziców i teściów
10.30 - Za + Małgorzatę Zyzik w 30 dni po śmierci
16.00 Nieszpory
Kolekta przeznaczona na bieżące opłaty

 
24.01. - 30.01.2022r.

Poniedziałek 24.01
7.00 - Za + teściów Wiktorię i Konstantego, męża Franciszka, rodziców Marię i Romana, brata Antoniego, szwagra Rudolfa, ++ Martina, Wojtka i ++ z pokrewieństwa Kubilas, Skowronek, Czaja, Polok
Wtorek 25.01
17.00 Msza św. szkolna
- Za + matkę Urszulę (proboszcz)
Środa 26.01
17.00 Nowenna
- Za + męża Joachima Szulc, ++ rodziców Wiktora i Zofię Szulc i ++ sąsiadów
Czwartek 27.01
7.00 - Za + ojca Romana, jego rodziców, rodzeństwo (proboszcz)
Piątek 28.01
7.00 - Za + matkę Renatę
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
Sobota 29.01
16.00 - Za ++ rodziców Stefana i Annę Strzoda, teściów Józefa i Marię Kolibaba, brata Ernesta, szwagrów Wilhelma i Stanisława, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Kolibaba i Strzoda
Niedziela 30.01 IV zwykła
7.30 - Za + męża Rafała, rodziców Marię i Juliusza, teściów Helenę i Ernesta, siostry Różę i Gertrudę oraz ++ z pokrewieństwa Obruśnik i Zyzik
9.00 - Za + Bogdana Podlodowskiego (od sąsiadów)
10.30 - Dziękczynna z okazji urodzin Kordiana Mrocheń, o zdrowie i Bożę błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ z rodzin Żak i Mrocheń
16.00 Nieszpory
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii

 
31.01. – 06.02.2022r.

Poniedziałek 31.01
7.00 - W intencji służby liturgicznej z okazji wspomnienia św. Jana Bosco
Wtorek 01.02
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Małgorzatę Zyzik (od sąsiadów)
Środa 02.02 Ofiarowanie Pańskie
7.00 - W intencji żyjących i ++ z Apostolstwa Dobrej Śmierci
16.00 - Za ++ rodziców Julię i Stanisława, teścia Cypriana, jego 2 żony Marię i Bertę, siostrę Rozalię, jej męża Rufina, braci Jana, Gerarda, Jerzego, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 - Za + Janusza Kulik w 30 dni po śmierci
Po mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja
Zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe
Czwartek 03.02 I czwartek miesiąca
7.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Hildegardy Boronowskiej z okazji 90. urodzin
Po mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja
Piątek 04.02 I piątek miesiąca
6.30 Adoracja i spowiedź
7.00 - W intencji Róż różańcowych
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
16.30 Adoracja i spowiedź
17.00 - Za ++ rodziców Karola i Franciszkę Kozioł, siostrę Gertrudę, 3 braci, 2 szwagrów, 4 bratowe, bratanka Józefa, jego syna Piotra, chrześniaka Mariana, rodziców chrzestnych, dziadków i ++ z pokrewieństwa
Sobota 05.02 I sobota miesiąca
7.00 Nabożeństwo wynagradzające
Błogosławieństwo wody i chleba św. Agaty
8.00 Odwiedziny chorych
16.00 - Dziękczynna z okazji 80. urodzin Władysławy Ludwig, o zdrowie i Boże błogosławieństwo i za + męża Wernera
Niedziela 06.02 V zwykła
7.30 - Za ++ rodziców Małgorzatę i Jerzego, ++ teściów Elżbieę i Henryka oraz ++ dziadków z obu stron
9.00 - Za + Marka Zientek w 1. rocznicę śmierci
10.30 - Za ++ kapłanów
16.00 Nieszpory
Błogosławieństwo rocznego dziecka Szymona Kokoszka
Kolekta diecezjalna 2/17
 
07.02. - 13.02.2022r.

Poniedziałek 07.02
7.00 Za + Józefa Szostok
Wtorek 08.02
17.00 Msza św. szkolna
Za + Jana Włodarz, rodziców Alberta i Elżbietę, Aleksandra i Waleskę Wolny, braci Karola, Antoniego, Jana, bratową Florentynę, Gertrudę, syna Waldemara, szwagra Reinharda, Huberta Staś, ++ z pokrewieństwa Wolny, Pańczyk, Pietruszka i Włodarz
Środa 09.02
17.00 Nowenna
- Za + matkę Marię Sopot (w dniu urodzin), brata Henryka, ++ dziadków Amalię i Pawła Grabińskich i ++ z pokrewieństwa
Czwartek 10.02
7.00 - Za parafian
Piątek 11.02 NMP z Lourdes – dzień Chorego
10.00 - W intencji wszystkich osób chorych i starszych
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Sobota 12.02
16.00 - Za + Gerarda Żyłka w 5. rocznicę śmierci
Niedziela 13.02 VI zwykła
7.30 – Za ++ rodziców Bertę i Franciszka Zyzik, Marię i Feliksa Pietruszka, siostrę Edeltraudę, Marię, Jerzego i Jana Drzymała, szwagrów Józefa i Jerzego, rodziców chrzestnych i ++ z pokrewieństwa
9.00 - Za ++ kapłanów
10.30 - O Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ dziadków z obu stron, ++ wujków Józefa i Piotra oraz o opiekę Anioła Stróża dla córki Aleksandry z okazji 1. rocznicy urodzin (rodzina Morys)
Błogosławieństwo rocznego dziecka Aleksandry Morys
16.00 Nieszpory
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii

 
14.02. - 20.02.2022r.

Poniedziałek 14.02

7.00 - Za ++ teściów Tomasza i Teresę Kluba, męża Jana, szwagrów, szwagierki, dziadków Christinę i Leo Breitkorb, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa Kluba, Sladek, Czaja, Schatton i dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek 15.02
17.00 Msza św. szkolna
- Za + ojca Pawła Romberg w 40. rocznicę śmierci i + matkę Ritę
Środa 16.02
17.00 Nowenna
- Za ++ w roku 2016: Maria Szczęśniak, Paweł Ganzera, Emilia Dąbrowska, Maria Brol, Konstanty Kubilas, Gertruda Czech, Lucjan Langer, Ernest Lebek, Konrad Mainert, Jan Frania, Anna Szulc, Jan Wyrwich, Henryk Janoszka, Wiktoria Kozioł, Karol Gwóźdź, Elżbieta Kollritsh, Jan Brol, Cecylia Szostok, Anna Kolricz, Marceli Tarara, Elżbieta Jaksik, Renata Pach, Maria Dudek, Gertruda Gwóźdź, Marianne Schaffron, Henryk Zyzik, Elżbieta Szopa
Czwartek 17.02
7.00 - Za ++ w roku 2015: Jan Szopa, Gertruda Langer, Zygmunt Bielski, Ignacy Brolik, Róża Feliks, Wendelin Dropała, Gertruda Wolny, Joachim Kluba, Maria Koj, Jan Wąsik, Anna Grzywocz, Wilhelm Kura, Antoni Brol, Agnieszka Malcher, Józef Płaczek, Herman Wolny, Paweł Zyzik, Eryk Piekacz, Maria Bombelka, Leokadia Spik, Józef Nocoń, Gertruda Obcina, Ignacy Zientek, Franciszek Boronowski, Jerzy Spik, Paweł Kozioł, Edward Ziaja, Jadwiga Szwinge
Piątek 18.02
7.00 - Za ++ w roku 2014: Irena Blimer, Piotr Ludwig, Alfred Wolny, Jan Czolek, Florentyna Ziaja, Teresa Stasz, Anna Brol, Magdalena Zyłka, Józef Wiśniowski, Róża Gwóźdź, Piotr Danisz, Joachim Ludwig, Krystyna Kluba, Jerzy Brolik, Antoni Wolny, Stefan Kciuk
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Sobota 19.02
16.00 - Dziękczynna z okazji 85. urodzin Konrada Kozioł
Niedziela 20.02 VII zwykła
7.30 - Za ++ w 2013 roku: Aleksy Drzyzga, Jan Kluba, Ewald Duda, Cecylia Prochota, Anna Pasieka, Rozalia Szubert, Bibianna Lemańska, Józef Mosoń, Edmund Płaczek, Maria Drzymała, Anna Hertel, Jan Pasieka, Joachim Sojka, Piotr Szostok, Karol Konieczny, Elżbieta Kura, Maria Ganzera, Franciszek Anlauf, Gerda Młynek, Róża Signus, Renata Grzywocz, Jan Wolny, Józef Konieczny, Alfred Świerzy, Eryk Buszman, Teresa Szymoś, Jan Zyzik, Adela Nowak, Bronisław Kaczanowski, Paweł Fleger, Róża Wodarz, Teresa Zyzik, Rafał Obruśnik, Piotr Golor, Nikodem Stasz, Maria Swoboda, Elżbieta Szwinge, Bibiana Szostok
9.00 - Za parafian
10.30 - Za ++ kapłanów
16.00 Nieszpory
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii
 
15.06 - 21.06.2020r.

Poniedziałek 15.06

17.00 - Za ++ rodziców Annę i Antoniego Hertel, Martę i Emanuela Bieniek, szwagra Antoniego, rodziców chrzestnych i ++ z pokrewieństwa
17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

Wtorek 16.06
17.00 Msza św. szkolna
- Za + Alojzego Feliks w 1. rocznicę śmierci
17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

Środa 17.06

17.00 Nowenna
- Dziękczynna w intencji ks. Proboszcza z okazji rocznicy odprawienia mszy prymicyjnej
Nabożeństwo Eucharystyczne

Czwartek 18.06

17.00 - W intencji parafian
17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne na zakończenie oktawy Bożego Ciała
(błogosławieństwo chleba)

Piątek 19.06 Najświętszego Serca Pana Jezusa

11.30 - Za parafian
12.00 – 15.00 Adoracja
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
Msza św. za parafian

Sobota 20.06 Niepokalanego Serca NMP

7.00 Msza św. wynagradzająca
7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
16.00 - Dziękczynna z okazji 18. urodzin Adama Koźlik
Błogosławieństwo rocznego dziecka Antoniny Baingo

Niedziela 21.06

7.30 - Za ++ kapłanów
9.00 - Za + Elżbietę Prochota w 1. rocznicę śmierci
10.30 - Za + męża Jana Wąsik, ++ rodziców, rodzeństwo, dziadków, krewnych, sąsiadów, dobrodziejów, dusze w czyśćcu cierpiące (Helena Wąsik)
Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii
Zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny

15.00 Nieszpory
 
Copyright © 2022 All Right Reserved
1 Online « 65 Dziś « 323190 Odwiedzin « Rekord: 324(19.04.2020)
360 Grad Idee